Marynistyka

Pochodzenie zobowiązuje. Dystrybutor z północnej Polski musi mieć w swojej ofercie oleje i smary poświęcone kutrom i łodziom! I my te produkty oferujemy. Wyróżnia nas szybkość działania i błyskawiczne dostosowanie do potrzeb armatorów. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu dla lokalnych jednostek wpływających na wody terytorialne, lecz nie zapominamy także o ofercie Marinoli przeznaczonych dla jednostek oceanicznych. Bez względu na wielkość Twojej jednostki, dobierzemy produkt, który pozwoli pozostać jej na fali!

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz?
Zasięgnij rady naszego eksperta.

Jarosław Soszyński,
+ 48 604 420 021, euromax.oleje@wp.pl

Dystrybuujemy także produkty marek Shell, Castrol, Texaco i Orlen.

Pozostałe branże

Leśnictwo

PLANTO to specjalna seria środków smarnych marki FUCHS przeznaczona do pilarek i maszyn leśnych. Jeśli szukasz niezawodności i rzetelności, które poradzą sobie nawet z największymi obciążeniami, to biodegradowalne produkty na bazie estrów syntetycznych i olejów roślinnych, są właśnie dla ciebie.

Zobacz szczegóły
Leśnictwo

Rolnictwo

Od silników i skrzyń biegów po hydraulikę. Różne maszyny i osiągi, zawsze najwyższa jakość. Marka FUCHS, którą dystrybuujemy to 60 lat doświadczeń w produkcji olejów i smarów dla maszyn rolniczych, ciągników i pojazdów.

Zobacz szczegóły
Rolnictwo

Budownictwo

Solidność, trwałość i niezawodność to fundamenty, na których stoi branża budowlana. Właśnie dlatego dystrybuujemy oleje i smary niemieckiej marki FUCHS. To produkty sprawdzone przez dziesiątki naszych kontrahentów i najkorzystniejsza relacja jakości do ceny.

Zobacz szczegóły
Budownictwo

Motoryzacja

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najwyższej jakości środków smarnych firmy FUCHS. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty przeznaczone do transportu samochodowego jak i pojazdów osobowych. Współpracujemy z warsztatami, serwisami i firmami transportowymi.

Zobacz szczegóły
Motoryzacja