Rolnictwo

Od silników i skrzyń biegów po hydraulikę. Różne maszyny i osiągi, zawsze najwyższa jakość. Marka FUCHS, którą dystrybuujemy to 60 lat doświadczeń w produkcji olejów i smarów dla maszyn rolniczych, ciągników i pojazdów. Zawsze maksimum niezawodności i odporności na najtrudniejsze warunki środowiskowe, w jakich działają twoje maszyny.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz?
Zasięgnij rady naszego eksperta.

Jarosław Soszyński + 48 604 420 021 euromax.oleje@wp.pl

Dystrybuujemy także produkty marek Shell, Castrol, Texaco i Orlen.

Marynistyka

Pochodzenie zobowiązuje. Dystrybutor z północnej Polski musi mieć w swojej ofercie oleje i smary poświęcone kutrom i łodziom! I my te produkty oferujemy.

Zobacz szczegóły
Marynistyka

Leśnictwo

PLANTO to specjalna seria środków smarnych marki FUCHS przeznaczona do pilarek i maszyn leśnych. Jeśli szukasz niezawodności i rzetelności, które poradzą sobie nawet z największymi obciążeniami, to biodegradowalne produkty na bazie estrów syntetycznych i olejów roślinnych, są właśnie dla ciebie.

Zobacz szczegóły
Leśnictwo

Budownictwo

Solidność, trwałość i niezawodność to fundamenty, na których stoi branża budowlana. Właśnie dlatego dystrybuujemy oleje i smary niemieckiej marki FUCHS. To produkty sprawdzone przez dziesiątki naszych kontrahentów i najkorzystniejsza relacja jakości do ceny.

Zobacz szczegóły
Budownictwo

Motoryzacja

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najwyższej jakości środków smarnych firmy FUCHS. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty przeznaczone do transportu samochodowego jak i pojazdów osobowych. Współpracujemy z warsztatami, serwisami i firmami transportowymi.

Zobacz szczegóły
Motoryzacja